top of page

Hizmetlerimiz

Online Psikoterapi

İnternet üzerinden psikolojik danışma ve hatta psikoterapi desteği almak artık dijital kültürün bir parçası olmaya başladı. Aşırı yoğun ve yüklü bir gündemle çalışan insanlar gerek beden gerekse ruh sağlığı için bir uzmana danışma fırsatını bile bulamıyorlar. O yüzden vakit bulup evinden online olarak danışmanlık almak büyük bir kolaylık sağlıyor. Sadece yoğunluk değil kendisini tanıtmak istemeyen, bir ruh sağlığı uzmanına gitmekten çekinen, daha geniş ve özgür bir mekân ve zaman imkanını arzu eden bireyler için online danışmanlık ve psikoterapi önemli bir avantaj olarak öne çıkıyor. Böylece danışmanlık ve psikoterapi hizmetini bir ofis alanına hapsetmeyip daha geniş bir platformda elde etmek mümkün hale geliyor.

Çevrimiçi Sınıf
Online Sınıf Yapan Öğretmen

Yine sağlık sebebiyle evlerinden çıkamayan, hareket kısıtlılığı olan, kanser, travma ve felç gibi rahatsızlıklar sebebiyle bu ihtiyaçlarını karşılayamayan kişiler ve yaşlılar için online psikoterapi ya da psikolojik danışma büyük bir gereklilik ve çok doğru bir çözümdür.

 

Online terapi hizmeti sayesinde psikoterapi ihtiyaç duyan ama gidemeyen insanların evlerine kadar ulaşmaktadır. Hernes Psikoloji Akademisi olarak insanımızın bu ihtiyacını karşılamak üzere online danışma ve psikoterapi hizmetini hazırlamış bulunuyoruz.

bottom of page